Ювентус Барселона 11 април най-добрите моменти. Ювентус се подигра с каталунската Барселона

Днес, сряда, 11 април, е денят за мач от Шампионската лига. Първият мач между Ювентус и Барселона е вълнуващ за феновете. Мачът ще започне в 21:45 часа московско време в Торино.

Срещата може да гледате на сайта и в каналите Мач ТВ и Мач Футбол 2.

Двубоят ще се играе в бърлогата на Ювентус на едноименния стадион в Торино под ревовете на италианските тифози. Само това дава точка на Ювентус. И поражението също хвърля сянка върху мача. последен кръгПримери за Барселона, която във всички отношения загуби от незабележимата Малага. Каталунците не оправдават тезата, че са мислили повече за мача с Ювентус и затова са занемарили подготовката за мача с Малага.

Приблизителни състави
Ювентус: Буфон; Дани Алвес, Бонучи, Киелини, Алекс Сандро; Пянич, Кедира; Куадрадо, Дибала, Манджукич;
Игуаин.

Барселона: Тер Стеген; Серхи Роберто, Пике, Умтити, Жорди Алба; Ракитич, Масчерано, Иниеста; Меси, Луис Суарес,
Неймар.

Прогноза за Ювентус – Барселона: Ювентус – 2.70, Равенство – 3.45, Барселона – 2.85.

Ювентус - Барселона Гледайте ВИДЕО от мача Онлайн 04/11/2017

Резултатът е 3:0. Ювентус.

Преди мача Ювентус - Барселона, изявления на противниците.

Масимилиано Алегри ( Главен треньорЮвентус). Драматичната трансформация на Барселона в мача срещу ПСЖ го доказва
Няма невъзможни неща във футбола. особено когато съперникът е отбор като Барселона. Ювентус, като вземе това предвид, обърна внимание не само на традиционните компоненти на тактиката и физическа тренировка, но и проведена психологическа подготовка. За да преминете към следващия кръг, трябва да изиграете два супер мача и да имате малко късмет.

Джанлуиджи Буфон е вратар на Ювентус. Барселона има страхотно трио Меси, Неймар и Суарес. Играта им е на върха. Те играят един за друг, не са алчни за асистенции, обичат да играят заедно и играят за отбора. Иначе това е много трудно за съперниците на Барселона. Децата ми обожават Меси и Неймар. Това означава, че те разбират класа на уменията.

Луис Енрике (старши треньор на Барселона). Преди днешния мач гледах много мачове на Ювентус. Ювентус е отдаден на стила на налагане на своя футбол на съперника във всички зони на терена. Естествено, очакваме същото и в мача с Барселона. Какво ще направи Барселона? Отговорът е прост като ябълка. Барселона ще направи това, което винаги прави - ще играе за победа.

Андрес Иниеста, капитан на Барселона. Ювентус като виден представител италиански футболкрак защита. Това е принципът на италианската игра. Ювентус има звезди, които могат да решат изхода на всеки мач. Те имат допълнителни майстори на всяка позиция. Ще бъде много трудно, но ние ще използваме нашите силни страние ключът към нашия успех.

Мнението на професионалистите:

Предстои да гледаме един от най- интересни игри 1/4 финали на Шампионската лига. И двата отбора ще играят за победа, това ще добави забавление към мача. И двата клуба трябва да зарадват своите фенове. Но няма да има много отбелязани голове. През този сезон торинци играят добре в защита и вратата им е трудна за попадение, а трябва да припомним, че на вратата е легендарният Буфон. Заради поражението в последния кръг от Малага, Барселона ще бъде принудена да се реабилитира пред феновете, но най-вероятно няма да успее да спечели. Най-вероятно крайният резултат на мача ще бъде 1:1. Това е мнението на Бобко.

Всички си спомнят как игра Барселона последен мачс Малага. Просто е жалко. Загубих, защото всичките ми мисли бяха в Торино. Поражението в Примера не направи Барселона по-слаб и Матийо няма да бъде допуснат в титулярния състав.
Но Ювентус имаше два мача с Наполи преди това. Той спечели едното и загуби другото. Ювентус не изглежда перфектно в момента, също като Барселона. Но Барса има страхотна предна тройка и много мотивиран Неймар. Обзалагам се, че Барселона няма да загуби. И двата отбора няма да си тръгнат без голове и има голяма вероятност Неймар да отбележи гол. Той е в в страхотна форма. Да, той провали мача срещу Малага, но днес трябва да се подобри.

Във връзка с

Съученици

В първия мач от 1/4-финалите на Шампионската лига торинският Ювентус се подигра „нескромно“ с каталунската Барселона. Хората на Масимилано Алегри се справиха безпроблемно с мача. настоящ шампионИспания и направи добър старт за достигане до полуфиналите.

Жребият за 1/4-финалите на Шампионската лига поднесе невероятно интересни двойки. Топ клубовете се изправиха един срещу друг, а силните аутсайдери получиха своя шанс за по-нататъшен успех.

Манджукич се оказа най-жив и влезе на терена от началните минути. Иначе нямаше въпроси около състава на торинския тим. Излезе и Дани Алвеш, който ден по-рано получи тотално внимание на публиката. И трябва да признаем, че такова внимателно следене на бившия играч на Барса не му беше от полза. Бразилецът се оказа добър във въздуха, но често губеше дуели, отстъпваше по скорост, а понякога дори отказваше да се включи в атаките. Между другото, той, наред с други неща, беше виновен, че Иниеста излезе един на един с Буфон, но Джанлуиджи осигури дубльор.

С началния сигнал Ювентус започна активно да натиска Барселона и гостите в началото не напуснаха лесно своята половина от терена. Този натиск много бързо се превърна в няколко опасни момента. Но ако ударът на Кедира беше неточен, то Игуаин изпълни много опасен свободен удар, но стреля право в ръцете на Тер Стеген, пише http://football.ua/.

Ювентус упражни свръхвисок натиск върху съперника от първите секунди, чак до вратаря на каталунците. Видя се, че гостите са подготвени за това, но все пак имаше леки петна при игра под напрежение. Един от тях се превърна в гол. Дибала дори не трябваше да бяга никъде. Оказа се, че е достатъчно да се обърне на крак и да стреля под далечната греда. Струва си да признаем, че Ювентус заслужаваше този гол.

За Барселона всичко това веднага започна да прилича на парижкия сценарий на мача. Нападателното трио на MSN имаше критично малко шансове да разочарова Буфон и компания. През цялото първо полувреме единственият забележителен епизод се случи с участието на Меси и Иниеста. Първият направи страхотен пас, но вторият не успя да победи Буфон.

Домакините си дадоха почивка, позволявайки на каталунците да зарадват гордостта си с традиционно овладяване на топката. Но, както се оказа, още следващата атака завърши с втори гол. Отново Дибала. От около петнадесет метра. Под щангата отляво. Пауло, между другото, можеше да отбележи хеттрик преди почивката, когато щеше да играе на отскочилата топка след далечен удар на Игуаин и игра на Тер Стеген, но не изчисли траекторията на отскока на топката.

След втория гол играта малко се успокои. Играчите на двата отбора започнаха да играят т.нар. английски футбол“- високи подавания и много борба в центъра на терена. Награден е главният арбитър Szymon Marciniak жълт картонбившият каталунец Дани Алвес. Ювентус остана напълно доволен от този развой на събитията. Бианконерите действаха уверено в защита и затова каталунците не отбелязаха нито един удар до края на първото полувреме. опасен ударсрещу вратата на Буфон. Към края на първото полувреме Игуаин нанесе труден удар за Тер Щеген, но този път германецът спаси тима си.

Но горчивият опит на ПСЖ научи торинци да не се отпускат и отборът действаше много сплотено в защита, като изобщо не позволяваше на гостите да стрелят към вратата. Самите играчи на Ювентус имаха още няколко възможности. Тук веднага си струва да се отбележи ужасната игра на фланговите играчи на Барселона. Матийо, който играеше отляво, позволи на Куадрадо да прави каквото си иска, а колумбиецът се възползва от това - подаваше подавания, чакаше начални партньори и показваше техники. Паузата завари Барселона в изключително трудна ситуация.

На почивката Барса успя да преосмисли позицията си и реши да се изправи срещу домакините с таран. Центърът на защитата, както показа практиката, наистина се оказа слаба точкасред туринците. Друго нещо е, че шансовете, които каталунците имаха, не бяха завършени с гол. Но Ювентус има своя шанс (и дори не шанс за гол, само корнер), превърна го в гол. Киелини дойде да сервира, избута Масчерано и стреля по диагонал под гредата. Луис Енрике изглеждаше много объркан, отборът му отново допусна "торба" с голове.

Ювентус изигра невероятно първо полувреме, карайки ни да мислим, че Шампионската лига може да бъде завършена и Шампионската купа може да бъде присъдена на отбора от Торино тази вечер. Но второто полувреме остави много въпроси. Примерът с ПСЖ показа, че Барса ще атакува и преди последните секунди V реванш. Но ако Юве, както тази вечер, функционално „седи“ преди време, шансовете на Старата госпожа да стигне до полуфиналите са малко по-малки от отбора на Енрике.

Пауло Дибала е същият, расте пред очите ни. Той е етикетиран като втори Меси, но той изобщо не е Лео - подобен като стил, но различен играч. Той расте психически - през декември плака, когато пропусна решителната дузпа срещу Милан, а през март стреля мощно в горния ъгъл на същия Милан, в същия стресова ситуация, на седмата добавена. Той е готов да блесне в големи мачове. Малко прекалявам, но ето го голям мачДибала, може би първият за Ювентус този сезон: два гола и статус на MVP. Ето големите мачове на Меси през този сезон - той беше сдъвкан от Лука Модрич в Класико, изяден от натиска на Атлетико в Ла Лига и даде преднина на Неймар в двата мача с ПСЖ. Той е различен, този Дибала. Все още изглеждащ като дете, с кръпка на лакътя, като на скъсана от бой ученическа тениска, но растящ и доказващ това на гения, от когото, когато го повикаха за първи път в националния отбор на Аржентина, се страхуваше да кажа нещо.

Всичко, което Алегри искаше да направи, беше реализирано. Счупете опорната зона - счупиха я. Използвайте стандартите разумно - моля: Ювентус има двама страхотни играчи, Пянич и Дибала, както и поредица от мощни високи играчи, от които Джорджо Киелини е стрелял, а след седмица някой друг може да стреля. резултат бърз гол, дестабилизирайки и карайки Барса да откачи - постигнато. Като цяло това е основният елемент на плана.

Можете да оправдавате Барселона колкото искате след този мач, но едно се знае - Ювентус го прави огромна стъпкапо пътя към полуфиналите на Шампионската лига. На реванша вероятно ще видим съвсем различна Барса, подобна на тази във втората среща с ПСЖ, но не е сигурно, че ще успее да повтори постижението на парижани.

“Ювентус” – “Барселона” 04/11/2017, видео преглед

Конфронтацията между Пари Сен Жермен и Барселона отдавна влезе в историята. В първия мач французите победиха Барса с 4:0, а в реванша получиха 1:6. Мнозина нарекоха този мач „мачът на живота“, сравнявайки го с финала на Шампионската лига през 2005 г., но това е неуместно. Това беше финалът и това е част от историята. Което има всички шансове да остане безполезно. На феновете на Барса веднага им прилоша, когато видяха французина Жереми Матийо на левия фланг на защитата на тима. И тези страхове се потвърдиха. Ювентус игра с обичайната си класа и спокойствие. Това не означава, че Барса нямаше шансове, но защитата и Джанлуиджи Буфон (явно ще играе до седемдесетте години) се справиха перфектно с всичко. Още през първото полувреме каталунците бяха нокаутирани от Пауло Дибала, който отбеляза дубъл.

“Ювентус” – “Барселона” 04/11/2017, какво следва?

Преди второто полувреме на срещата стана ясно, че Луис Енрике трябва да промени нещо. Но Лусио разбра това по свой начин, заменяйки нещастния Матийо с Андре Гомеш, който също не е много популярен в Каталуния. И например Денис Суарес, млад и нахален бегач, остана на пейката. Това доведе до Джорджо Киелини, който постави финалните щрихи на третия гол. Ясно е, че след чудото с ПСЖ е рано да погребваме Барселона, но това е съвсем друга история. Е, не мога да повярвам, че Ювентус ще влезе в мача на Камп Ноу разрошен като французите.